PADI Open Water Diver

Spróbuj nurkowania!

Jeśli nie spróbujesz ...

Ukończenie kursu daje uprawnienia do nurkowania do głębokości 18 metrów w wodach otwartych (w jeziorze, morzu lub oceanie). W trakcie kursu uczymy się teorii, obsługi sprzętu, procedur oraz zaczynamy ćwiczenia na płytkim basenie, gdzie zapoznajemy się z podstawowymi umiejętnościami
nurkowymi. 

... nigdy nie dowiesz się co straciłeś.

Po ich opanowaniu następuje końcowy etap szkolenia – nurkowanie w wodach otwartych. W tym momencie rozpoczynasz swoje pierwsze, w pełni wartościowe nurkowania. Uzyskany certyfikat PADI OWD uznawany jest we wszystkich centrach nurkowych na świecie. Po ukończeniu kursu staniesz się pełnoprawnym nurkiem.

Krok 1

Rozwój wiedzy.
Ta część kursu poświęcona jest rozwojowi twojej wiedzy, została zaprojektowana tak, abyś mógł uczyć się we własnym tempie i kiedy jest to dla ciebie wygodne.

Krok 2

Nurkowania w basenie.
Rozwijaj i ćwicz umiejętności nurkując w basenie pod bezpośrednim nadzorem instruktora. Gdy nauczysz się nowych umiejętności, wzmocnisz wiarę i pewność siebie potrzebne do nurkowania w wodach otwartych, na przykład w jeziorze, morzu lub oceanie.

Krok 3

Przygotuj się na doświadczanie wszystkiego, czego się nauczyłeś, stając się pełnoprawnym nurkiem. Gdy tylko instruktor zatwierdzi nurkowanie na wodach otwartych, uzyskasz certyfikat nurka PADI Open Water Diver, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć niezapomnianą przygody.

Cena kursu:

PADI OWD – 2100 PLN

Cena kursu obejmuje:
– wypożyczenie sprzętu nurkowego na czas trwania kursu,
– wszystkie materiały do nauki (podręcznik, film DVD, logbook),
– nurkowania w basenie oraz w wodach otwartych,
opłatę za międzynarodowy certyfikat PADI.

NIE ZWLEKAJ I DOŁĄCZ DO NAS!
NAJBLIŻSZY TERMIN KURSU :

Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej

DLACZEGO NURKOWANIE NIE MIAŁOBY STAĆ SIĘ TAKŻE TWOJĄ PASJĄ?
NAPISZ DO NAS I UMÓW SIĘ NA KURS!

  • * Pola wymagane
  •